Aby oceniać perfumy, zaloguj się.
Zaloguj sięTwoja ocena Oddaj głos Bądź pierwszy/-a — jeszcze nikt nie ocenił
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise
Woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Zbieraj swoje flakony w jednym miejscu, dziel je na listy i śledź, ile dziś warta jest cała kolekcja.
Damy znać mailem, gdy Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise spadnie do ceny, którą sam ustawisz. Za darmo, bez spamu — alert wyłączasz jednym kliknięciem.
Masz już konto? Zaloguj się
Wszystko w jednym miejscu
1 widok i od razu widzisz aktualne ceny, ceny historyczne oraz spadki cen dla wybranych produktów.
Elastyczna organizacja
Grupujesz produkty w elastyczne kategorie według własnych potrzeb.
Dziel się ze znajomymi
Udostępniasz swoje kolekcje znajomym na forach i w mediach społecznościowych.
Historia cen
Zmiana ceny
- 24 godz
- ↓2.1%
- 7 dni
- ↓2.1%
- 30 dni
- ↓2.1%
Śledź zmiany cen produktu Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise w czasie.
Najlepsze oferty
1 oferta dla Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise EDT 50 ml; ceny od 753.00 zł.
Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.
Opinie użytkowników
Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise.
Wystąpił błąd
Sukces
Brak opinii dla tego produktu
Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.
Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise: ceny i dostępność
Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise (woda toaletowa dla kobiet) kosztuje od 753,00 zł za 50 ml — najtaniej w sklepie Allegro(ROBORAP). Porównujemy oferty z 1 sklepu w pojemności 50 ml.
Jak zmieniała się cena Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise 50 ml?
Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 25 lipca 2026.
- Najniższa cena w historii: 753,00 zł (Allegro(ROBORAP), 21 października 2026).
- Najwyższa cena: 769,00 zł (25 lipca 2026).
- Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 753,00 zł.
- Typowa cena (mediana z 89 dni): 769,00 zł.
- Obecna cena 753,00 zł obowiązuje od 21 października 2026.
- Cena zmieniła się 1 raz w ostatnich 90 dniach.
Gdzie kupić Bvlgari Mon Jasmin Noir L'eau Exquise 50 ml?
1 sklep
- Allegro(ROBORAP) — 753,00 zł za 50 ml, dostawa 10,49 zł, razem 763,49 zł.
Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →