Al Haramain Floral Fair Perfumy dla kobiet

Al Haramain Floral Fair

Perfumy dla kobiet 100 ml

Damy znać mailem, gdy cena spadnie
Dodaj do kolekcji

Masz już konto? Zaloguj się

Historia cen

Zmiana ceny

24 godz
0%
7 dni
0%
30 dni
↑1.0%
3 mies
↑7.9%
6 mies
↑0.6%
1 rok
↓24.8%

Śledź zmiany cen produktu Al Haramain Floral Fair w czasie.

Obszar ceny
Najniższa cena
Użyj strzałek do nawigacji

Jak pachnie?

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Kompozycja zapachowa Al Haramain Floral Fair

Znajdź podobne perfumy

Kliknij na nutę lub akord, aby zobaczyć perfumy z tym składnikiem. Włącz tryb wielokrotnego wyboru, aby połączyć kilka składników.

Zaznacz wybrane nuty i akordy, a następnie kliknij "Szukaj perfum" aby znaleźć zapachy o podobnym profilu.

Główne akordy

białe kwiaty tuberoza cytrusowy piżmowy różany drzewny zwierzęcy świeży korzenny

Piramida zapachowa

Nuty głowy pierwsze wrażenie

Róża
Róża
Bergamotka
Bergamotka
Imbir
Imbir

Nuty serca dusza zapachu

Białe kwiaty
Białe kwiaty
Tuberoza
Tuberoza
Jaśmin
Jaśmin

Nuty bazy fundament i trwałość

Piżmo
Piżmo
Dąb
Dąb
Paczula
Paczula
Twój wybór
Trwałość
Projekcja
Najlepsza pora roku Wiosna

Najlepsze oferty

25 ofert dla perfum Al Haramain Floral Fair 100 ml; ceny od 134.29 zł.

  • 1.Perfumeria.pl

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum 100 ml

    1.34 zł/ml 134.29 zł
    z dostawą: 143.28 zł
    Idź do sklepu
  • 2.Tagomago

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum 100ml

    1.35 zł/ml 134.74 zł
    z dostawą: 148.63 zł
    Idź do sklepu
  • 3.Zapachnisci

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum 100ml - Zapachniści

    1.41 zł/ml 140.94 zł
    z dostawą: 155.94 zł
    Idź do sklepu
  • 4.Smyk

    Al Haramain, Floral Fair, ekstrakt perfum, 100 ml

    1.47 zł/ml 146.99 zł
    z dostawą: 152.98 zł
    Idź do sklepu
  • 5.Empik(Empik)

    Al Haramain, Floral Fair, Ekstrakt perfum, 100ml

    1.48 zł/ml 147.99 zł
    z dostawą: 154.98 zł
    Idź do sklepu
  • 6.Fragisse

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum 100ml

    1.5 zł/ml 150.00 zł
    z dostawą: 161.00 zł
    Idź do sklepu
  • 7.Allegro(pachnij_pl)

    AL HARAMAIN FLORAL FAIR EXTRAIT DE PARFUM 100ml SPRAY

    1.51 zł/ml 151.17 zł
    z dostawą: 161.66 zł
    Idź do sklepu
  • 8.Allegro(Lemur_24)

    AL HARAMAIN FLORAL FAIR EXTRAIT DE PARFUM 100ml SPRAY

    1.53 zł/ml 152.74 zł
    z dostawą: 163.23 zł
    Idź do sklepu
  • 9.Empik(morele-net)

    Al Haramain, Floral Fair, Ekstrakt perfum, 100ml

    1.55 zł/ml 154.93 zł
    z dostawą: 165.92 zł
    Idź do sklepu
  • 10.Superpharm

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum, 100ml

    1.59 zł/ml 158.99 zł
    z dostawą: 167.98 zł
    Idź do sklepu
  • 11.Empik(your-fragrance)

    Al Haramain, Floral Fair, Ekstrakt perfum, 100ml

    1.6 zł/ml 159.57 zł
    z dostawą: 170.56 zł
    Idź do sklepu
  • 12.Brasty

    Al Haramain Floral Fair czyste perfumy dla kobiet 100 ml

    1.61 zł/ml 160.69 zł
    z dostawą: 172.69 zł
    Idź do sklepu
  • 13.Allegro(Your-Fragrance)

    Al Haramain Floral Fair Ekstrakt Perfum 100 ml

    1.62 zł/ml 161.75 zł
    z dostawą: 171.74 zł
    Idź do sklepu
  • 14.Hebe

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum damskich, 100 ml

    1.65 zł/ml 164.66 zł
    z dostawą: 174.65 zł
    Idź do sklepu
  • 15.E-glamour

    Al Haramain Floral Fair Extrait de Parfum 100 ml W

    1.67 zł/ml 166.79 zł
    z dostawą: 178.74 zł
    Idź do sklepu
  • 16.Perfumy.pl

    Al Haramain Floral Fair ekstrakt perfum 100 ml

    1.68 zł/ml 168.00 zł
    z dostawą: 174.00 zł
    Idź do sklepu
  • 17.Elnino-parfum

    Al Haramain Floral Fair Ekstrakt perfum dla kobiet 100 ml

    1.71 zł/ml 171.00 zł
    z dostawą: 182.95 zł
    Idź do sklepu
  • 18.Allegro(Perfumeria-pl)

    AL HARAMAIN Floral Fair 100ml

    1.72 zł/ml 171.80 zł
    z dostawą: 181.79 zł
    Idź do sklepu
  • 19.Allegro(tagomago)

    AL HARAMAIN Floral Fair 100ml

    1.73 zł/ml 173.25 zł
    z dostawą: 183.24 zł
    Idź do sklepu
  • 20.Makeup

    Al Haramain Floral Fair 100 ml

    1.86 zł/ml 186.00 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 21.Empik(tagomago)

    Al Haramain, Floral Fair, Ekstrakt perfum, 100ml

    1.91 zł/ml 190.99 zł
    z dostawą: 201.98 zł
    Idź do sklepu
  • 22.Dolce

    Al Haramain Floral Fair Perfumy spray 100ml

    1.97 zł/ml 197.00 zł
    z dostawą: 212.00 zł
    Idź do sklepu
  • 23.Douglas

    Al Haramain Floral Fair Perfumy 100 ml

    2.06 zł/ml 205.99 zł
    Dostawa gratis
    Idź do sklepu
  • 24.Aelia

    Al Haramain Floral Fair Extrait De Parfum Woda Perfumowana Dla Kobiet Arabska 100ml

    2.15 zł/ml 215.10 zł
    z dostawą: 225.09 zł
    Idź do sklepu
  • 25.Sobelia

    Floral Fair - Al Haramain Ekstrakt perfum w sprayu 100 ml

    2.49 zł/ml 248.99 zł
    z dostawą: 271.99 zł
    Idź do sklepu

Ceny aktualizowane codziennie. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2026.

Zgłoś błąd lub sugestię dla tego produktu

Opinie użytkowników

Poznaj opinie innych miłośników zapachów o Al Haramain Floral Fair.

0 opinii

Brak opinii dla tego produktu

Twoja opinia może być niezwykle pomocna dla innych użytkowników. Podziel się swoimi wrażeniami i pomóż im podjąć decyzję o zakupie.

Dodaj swoją opinię

Twoja recenzja pomoże innym w wyborze idealnego zapachu.

Klikając przycisk, akceptujesz regulamin. Twoja opinia zostanie sprawdzona przez moderatora.

Dziękujemy za opinię!

Twoja recenzja została przesłana do moderacji. Powinna pojawić się na stronie w ciągu 24 godzin.

Al Haramain Floral Fair: ceny i dostępność

Ceny sprawdzone w sklepach 22 października 2026. Al Haramain Floral Fair (perfumy dla kobiet) kosztuje od 134,29 zł za 100 ml — najtaniej w sklepie Perfumeria.pl. Porównujemy oferty z 25 sklepów w pojemności 100 ml.

Jak zmieniała się cena Al Haramain Floral Fair 100 ml?

Najniższa cena dnia wśród sklepów, notowana od 28 lutego 2025.

  • Najniższa cena w historii: 121,73 zł (E-glamour, 8 czerwca 2026).
  • Najwyższa cena: 268,00 zł (11 marca 2025).
  • Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 132,94 zł.
  • Typowa cena (mediana z 600 dni): 161,01 zł.
  • Obecna cena 134,29 zł obowiązuje od 10 października 2026.
  • Cena zmieniła się 20 razy w ostatnich 90 dniach.

Ile kosztuje Al Haramain Floral Fair w poszczególnych pojemnościach?

2 pojemności
PojemnośćNajniższa cenaCena za 100 mlSklepy
100 ml 134,29 zł Perfumeria.pl 134,29 zł 25
100 ml tester brak w sklepach — 0

Gdzie kupić Al Haramain Floral Fair 100 ml?

25 sklepów
  • Perfumeria.pl — 134,29 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 143,28 zł.
  • Tagomago — 134,74 zł za 100 ml, dostawa 13,89 zł, razem 148,63 zł.
  • Smyk — 146,99 zł za 100 ml, dostawa 5,99 zł, razem 152,98 zł.
  • Empik(Empik) — 147,99 zł za 100 ml, dostawa 6,99 zł, razem 154,98 zł.
  • Zapachnisci — 140,94 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 155,94 zł.
  • Fragisse — 150,00 zł za 100 ml, dostawa 11,00 zł, razem 161,00 zł.
  • Allegro(pachnij_pl) — 151,17 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 161,66 zł.
  • Allegro(Lemur_24) — 152,74 zł za 100 ml, dostawa 10,49 zł, razem 163,23 zł.
  • Empik(morele-net) — 154,93 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 165,92 zł.
  • Superpharm — 158,99 zł za 100 ml, dostawa 8,99 zł, razem 167,98 zł.
  • Empik(your-fragrance) — 159,57 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 170,56 zł.
  • Allegro(Your-Fragrance) — 161,75 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 171,74 zł.
  • Brasty — 160,69 zł za 100 ml, dostawa 12,00 zł, razem 172,69 zł.
  • Perfumy.pl — 168,00 zł za 100 ml, dostawa 6,00 zł, razem 174,00 zł.
  • Hebe — 164,66 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 174,65 zł.
  • E-glamour — 166,79 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 178,74 zł.
  • Allegro(Perfumeria-pl) — 171,80 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 181,79 zł.
  • Elnino-parfum — 171,00 zł za 100 ml, dostawa 11,95 zł, razem 182,95 zł.
  • Allegro(tagomago) — 173,25 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 183,24 zł.
  • Makeup — 186,00 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Empik(tagomago) — 190,99 zł za 100 ml, dostawa 10,99 zł, razem 201,98 zł.
  • Douglas — 205,99 zł za 100 ml, z darmową dostawą.
  • Dolce — 197,00 zł za 100 ml, dostawa 15,00 zł, razem 212,00 zł.
  • Aelia — 215,10 zł za 100 ml, dostawa 9,99 zł, razem 225,09 zł.
  • Sobelia — 248,99 zł za 100 ml, dostawa 23,00 zł, razem 271,99 zł.

Dane pochodzą z ofert sklepów, które porównujemy, i z codziennych odczytów cen. Jak porównujemy ceny →

Historia cen
Al Haramain Floral Fair Perfumy dla kobiet 100 ml